Eve Online Türkçe Destek ve Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dil ayarları

4 posters

dil ayarları Empty dil ayarları

Mesaj  mute C.tesi Ocak 09, 2010 8:57 am

cumleten slm a kardeşlerim
biz kayıt olduk ama işte eskiden rusçayı okuduk diye o dilden kayıt yaptırdık şimdi oyun rusça onu ingilizceye nasıl değiştirebiliriz
şimdiden teşekkürler
mute
mute

dil ayarları Empty Geri: dil ayarları

Mesaj  Sultans-Traveller39 C.tesi Ocak 09, 2010 6:54 pm

Settings bölümünde dil seçeneği yok hakikatende Shocked , muhtemelen oyunu baştan kurup english seçmen gerekicek
Sultans-Traveller39
Sultans-Traveller39

Mesaj  mute C.tesi Ocak 09, 2010 10:43 pm

eyvAllah babacan var hani esc yapınc orada var ee nede olsa 20 yıldır konuşmuyoruz ıkandık kaldık teşekürler yine deşimdi sorularımızı sıralayalım m-usadeniz ile

1 oyun kotalı olanların başına dert olur mu ? yani 4 gb sınırı olanlar için
2 görevler bize adım adım anlatsanı hangara yani dock-tersane herhalde oraya gittik ve biriile anlaştık 3 görev verdi 21 k kradi karşığında bir tanesiini yaptık yani sabotajcıyı hakladık ama diğerlerini nasıl yapaca bir zahmet târif etseniz sohbet odasına nasıl girecez .emin olun ki kuçuk bir tarif sadece sonra sizi rhatsız etmeyiz biliriz ki bu anlatım sıkıcıdır Smile
3oyunda gemi ve uzay istasyonları görünümleri titreşim halinde tam belitgin gözükmüyorlar neden acaba ekrak kartı 512
baki slmlar

başka soru aklımıza gelirse eğer buraya iliştiririz
mute
mute

Mesaj  Sultans-Feseurdeveuve Paz Ocak 10, 2010 12:42 am

kaç saat oynadığına bağlı. ama mesela ben hafta içi 4, hafta sonları 10 saat falan oynuyorum kotayı dolduramıyorum. sorun olmaz.

bu arada oyun içinde MERKEZ kanalına girerseniz size orada herkes yardımcı olur.
Sultans-Feseurdeveuve
Sultans-Feseurdeveuve

Mesaj  Sultans-Traveller39 Paz Ocak 10, 2010 3:05 am

Merkez kanalına nasıl giricez diye sorarsanız , yeni gelen patch ile soldaki menulerden kanala girme sekmesini kaldırlar vede yeni başlayan arkadaşlar için resimli olarak anlatayım
dil ayarları 65512666
Öncelikle chat menüsünün en sol üstündeki konuşma balonunu tıklıyoruz.
dil ayarları 77965322
Daha sonra açılan pencerede kalan ismine merkez yazıp join diyoruz
dil ayarları 333zx
Hepsi bu Smile
Sultans-Traveller39
Sultans-Traveller39

Mesaj  mute Paz Ocak 10, 2010 7:18 pm

eyv kardeşim ama bu görevlerde sıkıntı yaşıyoruyz
kusura bakma resimlerde de sorun oldu gibi

[URL="http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=b827ybwmja.png"]dil ayarları B827ybwmja[/URL]

dil ayarları J6grev01p

https://2img.net/r/ihimizer/i/grev01.png/

[URL="http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=b827ybwmja.png"]dil ayarları B827ybwmja[/URL]

burada itemde proof of discovery var onu çözemedik 1 türlü

ona tıklayınca da proof of discovery : anomalies diyor ve

mass 1.0 kg ve

volume

1.0 m3 diyor ve gemiyi görebildiğin gibi net gözükmüyor

[URL="http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=zsxfgc4tjr.png"]dil ayarları Zsxfgc4tjr[/URL]

http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=zsxfgc4tjr.png

her şey
çin teşekkürler ve

nasıl para yatıracağız onu soracaktık biz kredi kartı kullanmıyoruz
mute
mute

Mesaj  mute Paz Ocak 10, 2010 7:52 pm

görevde şunu diyor

Misyon brifing
İlk görev bir gemi kilidini ve kendinizi keşfetmek için hazır olsun olacaktır. Ne sen, her gemi bir On-Board Tarayıcı, böylece siz ne gibi seçebilirsiniz sahip olanı seçin gemi önemli değil.

Gemini On-Board Tarayıcı alanı geniş alanları taramak ve Kozmik Anomalileri tespit edebilir's.

Ne kozmik bir anomali nedir? Olağandışı bir şey, herhangi bir şey duruyor tüm boş vakum dışarı. Örneğin gizli bir uzay istasyonu ... bu bir anomali olarak tarayıcılar üzerinde gösterilir şey türden. Tabii ki, insanların tek tür derin uzayda haydutların olabilir, bu nedenle dikkatli davranmak gerektiğini her anomali şeyler gizlemek için.

Bir kez sen alana iş için gemi Kurulu tarayıcı üzerinde bu bir yerlerden bulun's kullanmaktır vardır. Belirli bir anomali çağrısında arayan bir "anomali Eğitim Sitesi". Ancak Kozmik Anomalileri en çok yakın gezegenlerin ve uyduları tespit birkaç uzak bu güneş sistemi içinde, gizli There are.

Bir kez taranan anomalisi varsa, buna çözgü edebilecektir. Senin için bir kez sizin bu kadar bunu yaptık daha anlatacaktır. You worry hakkında önde ya biz zaten tüm bu gizli yerlerden düşman gemilerinin temizledi sonra, Kafkas kartalı, mücadele gerekmez. Tek görev birini bulmak

-----------

ingilizcesi

Mission briefing
Your first task will be to undock in a ship and get yourself ready to explore. It doesn’t matter what ship you choose, every vessel comes equipped with an On-Board Scanner, so you can pick whatever you like.

Your ship's On-Board Scanner is able to scan large areas of space and detect Cosmic Anomalies.

What is a cosmic anomaly? Anything unusual, anything that stands out in all that empty vacuum. A hidden space station for example…that's the sort of thing that will show up on your scanners as an anomaly. Of course, the only sort of people to hide things out in deep space tend to be outlaws, so you should treat every anomaly with caution.

Once you are in space your job is to use your ship's On-Board scanner to locate one of these places. You are looking for a specific anomaly called an "Anomaly Training Site". There are several hidden away inside this solar system, although Cosmic Anomalies are most commonly found close to planets and moons.

Once you have scanned the anomaly, you will be able to warp to it. I will have further instructions for you once you’ve made it that far. You needn’t worry about combat ahead either, caucasian eagle, we’ve already cleared all of the hostile ships from these hidden areas. Your only task is to find one of them.
mute
mute

Mesaj  Sultans-Traveller39 Ptsi Ocak 11, 2010 4:47 am

http://eve-survival.org/wikka.php?wakka=HomePage

Bu siteyi kullanarak görevleri kolayca yapabilirsin. Search bölümüne görevin ismini yazarsan kaç gemi gelicek , sana ne tür damage vurucaklar , senin onlara ne tür vurman gerekir vs vs birçok şeyi bulabilirsin. Ancak aynı görev isminden birden fazla olabilir bunun sebebide farklı levellerde aynı isimli görevlerin olmasıdır.
Sultans-Traveller39
Sultans-Traveller39

Mesaj  mute Ptsi Ocak 11, 2010 10:57 am

eyvAllah babacan Smile 1 bakalım şu oyunu çözelim de parasını yatırıp devam edelim
mute
mute

Mesaj  mute Ptsi Ocak 11, 2010 1:57 pm

kardeşim yardım sevr kardeşim bir kardeş tarif etti ama o sırada server resetlendi
bir kitap var başka bir sisteme götürmemiz
yani kalkış noktasından itemlerden bir kitabı nasıl gemiye yükleyeceğiz ki varış noktasındakı yere teslim edelim
sürüklemek lazımmış ama nasıl
mute
mute

Mesaj  mute Ptsi Ocak 11, 2010 2:23 pm

tamam nesneyi yükleyip gerekli yere teslim etik çok şükür
mute
mute

Mesaj  mute Ptsi Ocak 11, 2010 3:22 pm

şimdide gemide olan maden lazerini ve savaşma lazerini attık galiba uzerinde yoklar onları nasıl geri alacaz acaba ,kafanız şişti ama Smile
mute
mute

Mesaj  Sultans-Feseurdeveuve Ptsi Ocak 11, 2010 4:24 pm

Benim sana tavsiyem oyunun tutorial bölümünü baştan sona oynaman. eğer o bölümü yaparsan, böyle basit sorular da sormamış olursun.
Sultans-Feseurdeveuve
Sultans-Feseurdeveuve

Mesaj  mute Ptsi Ocak 11, 2010 5:47 pm

tama oyle yapalım pekı onu nasıl tapacaz hesabı silecez mi ?
mute
mute

Mesaj  Sultans-Kubric Salı Ocak 12, 2010 5:02 am

Öncelikle sayın mute arkadaşım forumu daha detaylı okumanızı tavsiye ediyorum.

Oyunu daha ilk defa açmış bir oyuncu için hazırlanan bir guide'ı buraya linkliyorum ve bunu okumanı şiddetle tavsiye ediyorum.
Eve online rehberi

Oyunun, yeni başlayanlar için olan ve illaki yapılması gereken ( bunu diyen oyunun kendi yapımcıları ve bir önceki yayınlanan patchde tutorialinde geliştirildiği duyrulmuştu. Bu tutorial gerçekten önemlidir yani bunu diyen sadece biz değiliz ) bu tutoriali klavyenizin F12 ya da F11 "iki tuştan birisi şuan net hatırlamıyorum" birine basarak, yahut da ekranda, solda alt alta dizili olan, character sheet, mail box, market, map.... diye giden butonların en altında büyük ihtimalle juke box butonunun hemen üzerinde konuşlanan "Help" butonuna tıklayarakta açabilirsin.

Oyunda bu "önemli rol oynayan" tutorialleri bitirmeden oyun içerisinde başka bir şey yapmamanı şiddetle tavsiye ederim.

Fly Safe
Kubric.
Sultans-Kubric
Sultans-Kubric

Mesaj  mute Salı Ocak 12, 2010 10:12 am

eyvAllah kardeşim hakkını helâl et kaç gündür bizimle uğraşıp zaman ayırıyorsu,tutoriali bulduk inceliyoruz o dediğin eve rehberi daha kayıtta gördük ama ona tıklayınca açılmıyor ,

Adobe Reader 6.0 bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.

diyor
her şey için teşekkür ederiz yine de

baki selâmlar
mute
mute

Mesaj  Sultans-Kubric Salı Ocak 12, 2010 7:42 pm

Herhangi birinden yardım almadan, kendi başına çözmen ve öğrenmen gereken şeyleri ben sana sıralayayım. Tutorialde bunları yapıcaksın zaten.

1. Oyun interface'inin kullanımı
2. Nasıl gemi fitlenir.
3. Nasıl pve görevleri yapılır.
4. Eğer miner yada üretimci olacaksan bunların görevleride var. Nasıl maden kazarsın, nasıl üretim yaparsın diye.

Tutorialde bunları öğrendikten sonra soracağın her hangi bir soruya elimizden geldiğince yardım ederiz. Oyun içerisinde bir diğer arkadaşımın belirttiği gibi MERKEZ kanalına girerekte oyunda o an online olan diğer oyuncu arkadaşlarımızdan detaylı yardım alabilirsin. Oyunu trial accountla oynayan ve sonrasında devam edeceğine emin olmadığımız arkadaşlara ancak bu kadar yardım edebiliyoruz. Bunuda mazur görün 14 gün sonra basıp giden birisi için burda emek harcamaya gerek yok. 14 gün trial süreniz bittikten sonraki günlerde daha detaylı yardımlarımız "elimizden geldiğince" olacaktır. Şüpheniz olmasın.
Sultans-Kubric
Sultans-Kubric

Mesaj  mute Ptsi Ocak 18, 2010 7:58 pm

eyvAllah kardeşim bir şeyler yapıyoruz skiller maden görev vs.inş ileride turkeçe olur da rahat ederiz
mute
mute

Mesaj  mute C.tesi Şub. 27, 2010 1:24 pm

tüm ilgi için tesekkur edriz sayenizde devam ediyoruz
bakı selamlar
mute
mute