Eve Online Türkçe Destek ve Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aranıza bir çaylak daha katıldı!

4 posters

Aranıza bir çaylak daha katıldı! Empty Aranıza bir çaylak daha katıldı!

Mesaj  captainoz Paz Ocak 31, 2010 12:16 pm

Merhaba arkadaşlar bende EVE evrenine girmiş bulunmaktayım.Şu an 14 günlük deneme sürümündeyim.Sitede vermiş olduğunuz pdf klavuzlarıı okuyorum ve anlamaya çalışıyorum(Çok anladığım söylenemez).Deneme sürem bitince hesap almayı düşünüyorum.Tabi hesap alana kadar sizlere ilişmeyi pek düşünmüyorum.Malum hepiniz işi gücü olan insanlarsınız.
Ancak paralı hesaba geçince başınızı şişirebilirim.

Oyunda daha çok üretici olmak istiyorum ama klavuzlar da da pek üreticilerle ilgili bilgi koyulmamış.Pek rabet görülmüyor sanırım.Zaten deneme süresi bitene kadar belki kararımı değiştirip bende PVP karakteri açabilirim.
Sizler nasıl yaptınız bilmiyorum ama denemesüresinde acemiliği atıp paralı hesapta tekrar baştan başlamak daha mı iyi acaba.Birde bu oyunda ihtiyaca göre karakterde açmak isterim ama sizler oyunda çok eski olduğunuzdan şu karakterle girersen işimize yararsın gibi bir talebiniz olacağınıda sanmıyorum.

Burada size soru sormakta istemiyorum (şimdilik) Muhtemelen oyundaki adımda forumdaki ile aynı olacak.Çok boş vaktim var illada yardım edeceğim diyen varsa aranızda beni bulabilir.((Ben şu chat olayını bulamadım)Henüz oyunu 15 dakika oynadım sonra bu siteyi buldum ve kendimi hazırlamış olduğunuz klavuzları okurken buldum ancak sadece klavuz okumayla birşey anlamadığımı farkedince oyuna geçip arada klavuza bakmaya karar verdim.)

Tanışma kısmı bulamadığım için geyik kısmına yazayım dedim.Umarım başınızı ağırtmadım.

Totorial kısmını başarıyla geçip deneme sürem bitince paralı hesaba geçerim.O zaman görüşmek ümidi ile esenlikle kalın.

captainoz

Aranıza bir çaylak daha katıldı! Empty Geri: Aranıza bir çaylak daha katıldı!

Mesaj  Sultans-GLupostii Paz Ocak 31, 2010 3:55 pm

Merhaba, öncelikle hoşgeldin.Oyunda '' merkez '' kanalına girersen senin için daha faydalı olur. 14 gün trial zaten oyunu öğrenme amaçlıdır,sen bu süre zarfında kimseye bişey sormazsan zaten bişey öğrenemezsin.Klavuzlara fransız kalman normal Smile Oyunda ki bir çok terimi ve deyimi zamanla öğreneceksin.
Deneme süresi bittikten sonra yeni hesap açmaya gerek yok,şayet tekrar 0 dan başlamak mantıksız olur.

Saygılar...
Sultans-GLupostii
Sultans-GLupostii

Mesaj  Sultans-Traveller39 Ptsi Şub. 01, 2010 12:20 am

Aramıza hoşgeldin. Arkadaşında dediği gibi merkez kanalını eklersen kanal listene orda birsürü türk var , oradaki arkadaşlardan yardım alabilirsin. Kanalı eklemek için yapman gereken, chat penceresindeki sağ üst köşedeki konuşma bolununu tıklayıp oraya "merkez" (tırnaklar yok tabiki) yazman ve join demen yeterli olucaktır. albino
Sultans-Traveller39
Sultans-Traveller39

Mesaj  captainoz Ptsi Şub. 01, 2010 1:17 pm

Oyuna daldık buraya yazmayı unutmuşum.Oyun gerçekten güzel, kanala girdim bir çoğunuzla tanıştım sanırım.Zaten nick de aynı olduğundan herkes tanıyordur artık.Oyun 21 gün deneme süresine çıktı ve sanırım 2 hafta içinde paralı hesaba geçersem 1 ay hediye gelecek arkadaşa.Bende onun için 2 hafta dolmadan hesap almayı düşünüyorum.
Oyunda üretici bir karakter yapmak istiyorum.Sizlerin desteği sayesinde kısa sürede ilerleyeceğime inanıyorum.Şimdiden bir corpa bile girdim.Hepinize teşekkür ederim.Umarım uzun yıllar boyunca birlikte güzel zamanlar geçiririz.

captainoz

Mesaj  Sultans-GLupostii Çarş. Şub. 03, 2010 1:29 pm

Üretimci.... Smile Derin konulara girmişsin x)) Oyun başı için pek önerebileceğim birşey değil,yani para kazanman zor olur... Gerekli mineralleri toplayacaksın sonra üreteceksin sorna satmayı bekleyip para kazanmayı bekleyeceksin.
Anladığım kadarı ile Endüstriyel tarz bir oyunu seviyorsun,bence madencilik yaparak başlamalısın.
Tabi kanalda üretimci ve madenci arkadaşlardan fikir alırsan daha yararlı olur.Bunlar bu PvP'er in gözündendi.
cyclops Very Happy
Sultans-GLupostii
Sultans-GLupostii

Mesaj  uzunelendil Ptsi Şub. 08, 2010 9:05 am

Ben de aramıza hoşgeldin demek istiyorum. Eğer bu nickname ile beni oyunda görürsen, her türlü sorunu sorabilirsin.
Üretimcilik ilk başta zordur (diye duydum). Ama sonra süper para kırıyorlar o ayrı. Ben şahsen vurduyu kırdıyı seven biri olduğum için o tür işlere girmedim (Bknz ne tür işler; Maden-Üretim-Taşıma-Ticaret vs) ama gel gör ki gözümüz daima wallet'da. Bir de rahat oynamak var şu oyunu wallet'a bakmadan di mi
uzunelendil
uzunelendil