Eve Online Türkçe Destek ve Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Satılık Acc veya Char 36mSP Gallente Carrier+T3

Satılık Acc veya Char 36mSP Gallente Carrier+T3 Empty Satılık Acc veya Char 36mSP Gallente Carrier+T3

Mesaj  Hamiyet Salı Haz. 22, 2010 1:17 pm

Beyler kredi kartlarındaki borçlarım sebebiyler Celestrias isimli charı yada bulunduğu acc yi isteğe göre satıyorum.

Celestrias

NC ye Bağlı RAGE alliancesinde bulunan char cok iyi durumda geçmişi temiz ve heryerde esyaları var saymadım Very Happy

Fiyat olarak char oyun icin degere gore 11-13 milyar isk ediyor (Skill Booklar, Zaman, Vs, Vs)

Nette 1 milyar isk icin en iyi fiyat 43.5$

12 x 43.5 = 522$

Ama niyetim olabildiğince çabuk bir şekilde charı ya da acc yi satmak olduğu için 500$ net düşünüyorum.

Alıcak olan arkadaşın şehrine gelip direk olarak onun yanında Acc bilgilerini (Mail, Password, Vs) değiştirip elden teslim edicem ya da char satışı için 1 isk dan privite satış yapıp, soran gm olursa alt acc'ma aktarıyorum fln diycem (taşındık fln. malum İP inceleniyo)

İlgilenen arkadaşlar bana oyun içinden mail (Celestrias'a) yada von-zarovich@hotmail.com adresine mail atabilirler.

Bu arada sadece char transferi icin fiyat 520$. Malum transfer ücreti olarak CCP 20$ alıyor.

Hamiyet

- Similar topics